Naše aktuality

March 28, 2020

Žiaci našej školy sa zúčastnili  výzvy na vytvorenie srdca nalepeného na viditeľné miesto, aby sme sa ľuďom, ktorí pre starostlivosť o iných a pomoc ostatným nemôžu ostať doma, poďakovali aj bez osobného stretnutia. Zároveň myslíme na našich blízkych, kamarátov, spolužiakov, spolu to zvládneme.

Počas prerušeného vyučovania na školách a prerušenej prezenčnej výučby na vysokých školách v čase epidémie nového koronavírusu vznikla nová internetová stránka Učíme na diaľku. V spolupráci viacerých mimovládnych organizácií a MŠVVaŠ SR vznikla táto webová stránka ako nástroj oficiálnej komunikácie počas prerušeného vy...

March 24, 2020

Vážení rodičia, milí žiaci,
na stránke MŠVVaŠ SR nájdete základné informácie k organizácii školského roka.

Veríme, že spoločnými silami zvládneme túto náročnú situáciu a v zdraví sa opäť stretneme na pôde školy.

S pozdravom

vedenie ZŠ Dr. Ivana Dérera

March 18, 2020

Chcete sa inštpirovať pri domácom vzdelávaní?

Pomôžte si nasledujúcimi stránkami, odkazmi.

Veríme, že vás to množstvo neodradí ale motivuje:)

Pre ich zoznam si kliknite sem na našu edupage stránku:)

February 28, 2020

Aktualizácia usmernenia pre školy a školské zariadenia ohľadne šírenia Koronavírusu - list Ministerky školstva SR.

February 28, 2020

Pozorne sledujeme, aké predstavenie si pre nás naši spolužiaci pripravili, celý deň sme sa venovali rozprávke.

Top správy

Deň otvorených dverí