Školské stravovacie zariadenie /ŠSZ/

Kuchárka: Jozef Zemánek
Pomocná sila: Zuzana Hrdlovičová
Pomocná sila: Pavel Jurkovič

ŠSZ pripravuje stravu pre žiakov I. a II. stupňa, zamestnancov škôl,školských zariadení a iných dospelých osôb podľa Vyhlášky MŠ SR č.330/2009.

Jedálny lístok je zostavovaný na základe noriem a receptúr pre školské stravovanie, ktoré vydalo MŠ SR v roku 2011.

Úradné hodiny: Pondelok – Piatok od 8,00 hod. do 14,00 hod.
IBAN: SK12 0200 0000 3500 2883 3012

E-mail: jedalen@zsjeleniaba.edu.sk
Strava sa prihlasuje na základe ZÁPISNÉHO LÍSTKAPRIHLÁŠKY NA STRAVOVANIE (klasická strava, špeciálna diéta), zakúpenia čipu a jeho uhradenia

Spôsob úhrady príspevku na stravovanie
Príspevok na stravovanie zákonný zástupca dieťaťa/žiaka uhrádza vopred, najneskôr do 10. dňa v mesiaci, formou
* internetbanking * TP na účet
Číslo účtu v tvare IBAN, z ktorého sa bude realizovať príspevok na stravovanie a na ktorý bude vrátený preplatok príspevku na stravovanie zákonnému zástupcovi dieťaťa po ukončení školského roka uvedie zákonný zástupca dieťaťa. Pri platbe, treba udať správny variabilný symbol VS, ktorý Vám bol pridelený  vedúcou ŠJ a meno, priezvisko stravníka (poznámka v banke, informácia pre prijímateľa).

VÝDAJ OBEDOV

Do obedárov                     11,30 hod. – 12,00 hod.
Žiaci a zamestnanci ZŠ    12,00 hod. – 14,00 hod.
Prípadná zmena výdaja obedov bude včas oznámená.
ZMENA JEDÁLNEHO LÍSTKA
Školská jedáleň má právo zmeniť jedálny lístok zo dňa - na deň, bez oznámenia o zmene jedla stravníkom.

PRIHLÁSENIE STRAVY
Stravník sa prihlasuje na základe vypísania zápisného lístka – prihláška na stravovanie,  úhrady stravných nákladov a dostatočnej výšky finančnej zábezpeky.

ODHLASOVANIE STRAVY
Odhlásenie z obedov je do
pol ôsmej ráno daného dňa.
Hromadné odhlášky ako školské akcie (t. j. výlety, exkurzie a pod.)

Poplatky za stravné za mesiac marec, v školskom roku 2019/2020