Odporúčané príspevky

Ako usilovne pracujú včielky

April 29, 2019

V rámci environmentálneho projektu, sme sa vybrali pozrieť, ako usilovne pracujú včielky. Keďže do takmer všetkých bioproduktov, ktoré vyrábame používame včelie produkty, boli sme na to zvedaví. K pánovi včelárovi Dedinskému sme sa vybrali vlakom. Urobili sme si prechádzku okolo Devínskeho jazera. Pán včelár nám urobil krátku prednášku o včelách, ktorá bola inak veľmi zaujímavá a na konci sme mali aj krátky test. Tí, ktorí boli úspešní mohli ochutnať zo všetkých druhoch medu. A čo si myslíte? Boli sme úspešní? Samozrejme! Všetci sme si výborne pochutnali na sladkom, ale aj štipľavom čili mede. Mňam!  Aj sviečku sme si urobili, pozreli si ako sa stáča med , no a nakoniec sme si mohli kúpiť med. S naplneným bruchom sme sa opäť vlakom vrátili do školy.

Please reload

Zápis prvákov v našej škole

April 7, 2020

Zápis prvákov v našej škole sa v zmysle Rozhodnutia ministra školstva z 26. 3. 2020 koná elektronicky bez prítomnosti detí a rodičov.

Vyplnenú elektron...

1/1
Please reload

Posledné príspevky

March 26, 2020

March 12, 2020

Please reload

  • White Instagram Icon

© Copyright 2016 by petrik1.

Kontaktujte nás

Tel: +421-2-52494093

Email: admin@zsjeleniaba.edu.sk

Adresa

Jelenia 16,

81105 Bratislava