Odporúčané príspevky

Hrali sme "KOLOTOČ"

April 25, 2019

Pri príležitosti svetového dňa stolného tenisu sa na našej škole hralo o najlepšieho/šiu "Kolotočára a Kolotočárku" v stolnom tenise. Posledný deň pred veľkonočnými prázdninami sa hralo o najlepších z triedy a prvý deň po prázdninách hrali už najlepší z tried o víťaza/ku školy.
Hralo sa v duchu fair play a mnohí žiaci si vôbec prvý krát vyskúšali túto hru naostro. Veríme, že nielen nový pingpongový stôl, ktorý pribudne k ostatným, poslúži našim žiakom, aby sa v tejto hre ďalej zlepšovali a o rok opäť skúsili svoje šťastie. 
Najlepším "kolotočárom" školy,  Igorovi a Adele, srdečne blahoželáme a tešíme sa na ďalšie zápasy o rok. 

Please reload

Zápis prvákov v našej škole

April 7, 2020

Zápis prvákov v našej škole sa v zmysle Rozhodnutia ministra školstva z 26. 3. 2020 koná elektronicky bez prítomnosti detí a rodičov.

Vyplnenú elektron...

1/1
Please reload

Posledné príspevky

March 26, 2020

March 12, 2020

Please reload

  • White Instagram Icon

© Copyright 2016 by petrik1.

Kontaktujte nás

Tel: +421-2-52494093

Email: admin@zsjeleniaba.edu.sk

Adresa

Jelenia 16,

81105 Bratislava