Odporúčané príspevky

Svetový deň zdravej výživy

October 17, 2018

Nadváha a obezita sa veľmi negatívne prejavuje na zdraví a vývine mladých ľudí, o čom svedčia aj mnohé štatistiky, preto je veľmi dôležité si uvedomovať jeho následky na našom zdraví a význam zdravej výživy. Každý rok, dňa 16.októbra sa snažíme si pripomínať Svetový deň zdravej výživy, upozorniť žiakov na zmeny stravovacích návykov k zdravšiemu a zároveň spoznávať nové recepty a nové jedlá, ktoré k tomu prispievajú. Aj tento rok sme zorganizovali v našej triede (4.A) výstavku zdravých jedál a receptov, ktoré pripravili rodičia, spojenú s ochutnávkou pre rodičov. Žiaci prispeli rôznymi netradičnými receptami, ako napr. cviklovou tortou, alebo figovým šalátom. Nakoniec boli všetky jedlá vyhodnotené a ocenené. 1.miesto- Raw maková roláda, 2.miesto- Mrkvový koláč 3.miesto- Králičia paštéta. Za spoluprácu rodičov ďakujeme!

Please reload

Zápis prvákov v našej škole

April 7, 2020

Zápis prvákov v našej škole sa v zmysle Rozhodnutia ministra školstva z 26. 3. 2020 koná elektronicky bez prítomnosti detí a rodičov.

Vyplnenú elektron...

1/1
Please reload

Posledné príspevky

March 26, 2020

March 12, 2020

Please reload

  • White Instagram Icon

© Copyright 2016 by petrik1.

Kontaktujte nás

Tel: +421-2-52494093

Email: admin@zsjeleniaba.edu.sk

Adresa

Jelenia 16,

81105 Bratislava