Odporúčané príspevky

Beseda so spisovateľkou

November 5, 2018

V rámci rozvoja čitateľskej gramotnosti sa venujeme aktivitám v spolupráci s knižnicou a autormi detskej literatúry. Dňa 22.10. k nám zavítala spisovateľka Diana Mašlejová, ktorá predstavila žiakom svoju najnovšiu knihu Kráľovskí agenti v rámci svojho projektu Od booku do booku. Žiakom sa páčili aktivity so spisovateľkou , využívali svoju kreativitu a fantáziu pri vymýšľaní príbehov na reálne i fiktívne námety. Naše deti ešte čaká exkurzia do vydavateľstva Albatros, kde budú sledovať prácu vo vydavateľstve. Proces ako sa dostane kniha do kníhkupectva a takisto sa oboznámia s činnosťami pracovných zaradení, ktoré sú dôležité pri samotnej výrobe knihy.

Please reload

Zápis prvákov v našej škole

April 7, 2020

Zápis prvákov v našej škole sa v zmysle Rozhodnutia ministra školstva z 26. 3. 2020 koná elektronicky bez prítomnosti detí a rodičov.

Vyplnenú elektron...

1/1
Please reload

Posledné príspevky

March 26, 2020

March 12, 2020

Please reload

  • White Instagram Icon

© Copyright 2016 by petrik1.

Kontaktujte nás

Tel: +421-2-52494093

Email: admin@zsjeleniaba.edu.sk

Adresa

Jelenia 16,

81105 Bratislava