Odporúčané príspevky

September na hodine MOPu

October 22, 2018

September sa niesol na hodine MOPU poznávaním, čo nás zaujíma . Každí si pripravil jednu vyučovaciu hodinu. Najprv sme sa dozvedeli o veciach, ktoré ovplyvnili svet a ich pozitíva a negatíva. Mali sme vymyslieť vec, ktorá by ovplyvnila svet. Mali sme výborne nápady, možno v budúcnosti budú reálne. Na druhej hodine sme si vyskúšali rôzne pokusy, ako vytvoriť karamel, alebo prečo sa nevyleje voda z pohára keď ním točíme, prečo sa dvihne voda v pohári ak tam zhasne sviečka, tretia hodina sa niesla v znamení opäť pokusov, ktoré nás veľmi bavili. Na štvrtej hodine sme sa priučili geokešingu a vyskúšali sme sa uloviť kešku. 

Please reload

Zápis prvákov v našej škole

April 7, 2020

Zápis prvákov v našej škole sa v zmysle Rozhodnutia ministra školstva z 26. 3. 2020 koná elektronicky bez prítomnosti detí a rodičov.

Vyplnenú elektron...

1/1
Please reload

Posledné príspevky

March 26, 2020

March 12, 2020

Please reload

  • White Instagram Icon

© Copyright 2016 by petrik1.

Kontaktujte nás

Tel: +421-2-52494093

Email: admin@zsjeleniaba.edu.sk

Adresa

Jelenia 16,

81105 Bratislava