Odporúčané príspevky

Jesenné účelové cvičenie OŽaZ

October 17, 2018

Minulý týždeň v piatok (12.10.) sme absolvovali jesenné účelové cvičenie Ochrany života a zdravia (kedysi volané aj "branné") OŽaZ. Tentokrát sme ho absolvovali v Horskom parku, kde sme nielen objavovali rôzne zákutia parku, ale si aj vyskúšali hádzanie gumenným granátom, strieľanie prakom, viazanie rôznych uzlov, ale i odhadovanie vzdialenosti. Zamýšľali sme sa nad rôznymi otázkami týkajúcich sa pobytu v prírode, ako podať prvú pomoc pri jednoduchých zraneniach, a niektorí dokonca aj spočítali množstvo schodov v parku. Na záver nás občerstvil čaj s horalkou. Niektorí veselí, iní frfľajúci, ale nakoniec všetci bez ujmy na zdraví, sme sa vrátili naspäť do školy.

Please reload

Zápis prvákov v našej škole

April 7, 2020

Zápis prvákov v našej škole sa v zmysle Rozhodnutia ministra školstva z 26. 3. 2020 koná elektronicky bez prítomnosti detí a rodičov.

Vyplnenú elektron...

1/1
Please reload

Posledné príspevky

March 26, 2020

March 12, 2020

Please reload

  • White Instagram Icon

© Copyright 2016 by petrik1.

Kontaktujte nás

Tel: +421-2-52494093

Email: admin@zsjeleniaba.edu.sk

Adresa

Jelenia 16,

81105 Bratislava