Odporúčané príspevky

Čo sme robili v septembri

October 3, 2018

Pre väčšinu žiakov september znamená stretnutie kamarátov po prázdninách plných zážitkov. Pre prváčikov sa v septembri otvára úplne nový, iný svet. No už po prvom mesiaci sú riadnymi členmi našej veľkej školskej rodiny. 
Pobyt v škole nie je iba o učení. Tak ako september hýri v prírode krásnymi farbami, náš školský september v škole hýril rôznorodými aktivitami. 
3.9. sme slávnostne otvorili našu školskú bránu a privítali všetkých starých i nových žiakov 
6.9. žiaci 2.A odcestovali do Dunajskej Stredy, aby v rámci projektu Povolanie mojich rodičov navštívili zmrzlináreň
10.9. žiaci primárneho vzdelávania navštívili historickú budovu SND a s napätím sledovali príbeh Snehulienky a siedmych pretekárov
19.9. žiaci 1.B a 1.C  navštívili dramatické centrum  EDUdrama v Novej cvernovke, kde prostredníctvom programu „Kľúč k dobrodružstvu“ rozvíjali svoju kreativitu, komunikačné schopnosti a prácu v skupine
21.9. druháci a tretiaci ukončili Európsky týždeň mobility akciou Deň mobility pre deti, ktorú pripravilo pre nás Ministerstvo dopravy a výstavby SR – akcie zamerané na dopravnú bezpečnosť a znalosť dopravných predpisov
24. – 28.9. Týždeň európskeho športu bol naozaj plný športu, vybíjanej, víťazstiev a emócií, ukončený zápasom zápasov ôsmaci kontra učitelia a sladkými odmenami pre víťazov jednotlivých kategórii – chutnými tortami
28.9. v rámci ŠKD nás zdravotníčky ČK oboznámili s poskytovaním prvej pomoci zraneným osobám. 
V rámci prípravy na budúce povolanie sa naši deviataci zúčastnili prezentácie stredných škôl bratislavského kraja.
 

Please reload

Zápis prvákov v našej škole

April 7, 2020

Zápis prvákov v našej škole sa v zmysle Rozhodnutia ministra školstva z 26. 3. 2020 koná elektronicky bez prítomnosti detí a rodičov.

Vyplnenú elektron...

1/1
Please reload

Posledné príspevky

March 26, 2020

March 12, 2020

Please reload

  • White Instagram Icon

© Copyright 2016 by petrik1.

Kontaktujte nás

Tel: +421-2-52494093

Email: admin@zsjeleniaba.edu.sk

Adresa

Jelenia 16,

81105 Bratislava