Odporúčané príspevky

Európsky týždeň mobility

September 21, 2018

Naši žiaci z 2. a 3. ročníka sa v rámci Európskeho týždňa mobility zúčastnili na akcii Deň mobility pre deti, ktorú organizovalo Ministerstvo dopravy a výstavby SR. Žiaci si zajazdili na kolobežkách na dopravnom ihrisku. Pri stánku ZSSK si mohli vyskúšať ako vlakvedúci vytlačiť lístok, či vyzdobiť šiltovku. S pani policajtkou si zopakovali, ako sa zodpovedne správať na ceste. Pozreli si ako sa správne starať o bicykel. Predstavili im systém nových verejných bicyklov v Bratislave a mnohé ďalšie aktivity. Všetkým sa nám veľmi páčilo a už sa tešíme na druhý ročník tejto zaujímavej akcie. Ďakujeme usporiadateľom pánovi Petrovi Klučkovi - národnému cyklokoordinárovi a pánovi Petrovi Rozsarovi z Ministerstva dopravy a výstavby SR. 

Please reload

Zápis prvákov v našej škole

April 7, 2020

Zápis prvákov v našej škole sa v zmysle Rozhodnutia ministra školstva z 26. 3. 2020 koná elektronicky bez prítomnosti detí a rodičov.

Vyplnenú elektron...

1/1
Please reload

Posledné príspevky

March 26, 2020

March 12, 2020

Please reload

  • White Instagram Icon

© Copyright 2016 by petrik1.

Kontaktujte nás

Tel: +421-2-52494093

Email: admin@zsjeleniaba.edu.sk

Adresa

Jelenia 16,

81105 Bratislava