Odporúčané príspevky

Európsky týždeň športu a „PohniNozdrou“

September 21, 2018

 

Milí rodičia, žiaci
Budúci týždeň bude na našej škole trochu výnimočný. Čaká nás akcia:” Pohni nozdrou”. Táto akcia sa koná v rámci tzv. Európskeho týždňa športu, ktorá je iniciatívou Európskej komisie na podporu športu a fyzickej aktivity v celej Európe. V roku 2018 pobeží už jeho 4. ročník. Európsky týždeň športu sa koná v 38 krajinách Európy od 23. do 30. septembra. Na našej škole bude prebiehať tento rok od 24. do 28.septembra.
Čo sa bude diať? Žiakov celej školy čaká turnaj vo vybíjanej, pričom pre prípravkárov, prvákov a druhákov bude upravená verzia. 
Víťazný tím z najstarších žiakov bude nakoniec hrať aj proti učiteľom.
Čo to znamená pre vás? Napr. že môžete chodiť (vy žiaci ;) celý týždeň do školy v športovom oblečení :D No, nezabudnite si prosím od zajtra nosiť okrem teplákov, aj svoje učebnice a pomôcky do školy, nakoľko vyučovanie bude prebiehať podľa platného rozvrhu.
Teším sa nielen na stretnutia s vami, ale aj na záverečný zápas.
A nezabudnite si priniesť nielen dobrú náladu, ale hlavne vodu :)
Roman Javilák

Please reload

Zápis prvákov v našej škole

April 7, 2020

Zápis prvákov v našej škole sa v zmysle Rozhodnutia ministra školstva z 26. 3. 2020 koná elektronicky bez prítomnosti detí a rodičov.

Vyplnenú elektron...

1/1
Please reload

Posledné príspevky

March 26, 2020

March 12, 2020

Please reload

  • White Instagram Icon

© Copyright 2016 by petrik1.

Kontaktujte nás

Tel: +421-2-52494093

Email: admin@zsjeleniaba.edu.sk

Adresa

Jelenia 16,

81105 Bratislava