Odporúčané príspevky

Plavecký hrad

May 17, 2018

Posledný aprílový víkend sme sa opäť vybrali na túru a to vlakom na Plavecký hrad. Cesta vlakom bola super a dokonca sme išli aj Záhoráčikom, vystihli sme otvorenie sezóny. Bola to jeho prvá jazda v tomto roku. Pod hradom bolo pripravené pohostenie a suveníry. Keď sme sa posilnili, nasprejovali proti kliešťom vybrali sme sa na hrad. Cesta bola veľmi príjemná cez les. Na vrchole nás čakal nádherný výhľad na okolie. Stál za to! A čo bolo najkrajšie opekali sme na hrade, perfektný zážitok! Najedení, vyšantení, príjemne unavení sme sa vrátili vlakom do Bratislavy. A kde pôjdeme nabudúce? Nechajte sa prekvapiť. ;-)

Please reload

Zápis prvákov v našej škole

April 7, 2020

Zápis prvákov v našej škole sa v zmysle Rozhodnutia ministra školstva z 26. 3. 2020 koná elektronicky bez prítomnosti detí a rodičov.

Vyplnenú elektron...

1/1
Please reload

Posledné príspevky

March 26, 2020

March 12, 2020

Please reload

  • White Instagram Icon

© Copyright 2016 by petrik1.

Kontaktujte nás

Tel: +421-2-52494093

Email: admin@zsjeleniaba.edu.sk

Adresa

Jelenia 16,

81105 Bratislava