Plavecký hrad

May 17, 2018

Posledný aprílový víkend sme sa opäť vybrali na túru a to vlakom na Plavecký hrad. Cesta vlakom bola super a dokonca sme išli aj Záhoráčikom, vystihli sme otvorenie sezóny. Bola to jeho prvá jazda v tomto roku. Pod hradom bolo pripravené pohostenie a suveníry. Keď sme sa posilnili, nasprejovali proti kliešťom vybrali sme sa na hrad. Cesta bola veľmi príjemná cez les. Na vrchole nás čakal nádherný výhľad na okolie. Stál za to! A čo bolo najkrajšie opekali sme na hrade, perfektný zážitok! Najedení, vyšantení, príjemne unavení sme sa vrátili vlakom do Bratislavy. A kde pôjdeme nabudúce? Nechajte sa prekvapiť. ;-)