Odporúčané príspevky

Rokfortská škola v prírode

April 19, 2018

V dňoch od 8.4-13.4. sme sa zúčastnili Rokfortskej školy v prírode v Hoteli Mýto, v Mýte pod Ďumbierom. Zúčastniť sa mohli malí čarodejníci, ktorí obdržali pozvánky a lístky na Rokfortský express od sovičky. Rokfortským expresom sme leteli na Rokfortskú školu do Mýta pod Ďumbierom a cestou sme navštívili jaskyňu Toma Riddla (Bystriansku jaskyňu), kde sme hľadali netopiere a prekonávali nástrahy temnoty . Museli sme byť veľmi opatrní, aby sme nevyplašili spiace netopiere. Mali sme možnosť vidieť stopu yettiho a čerta, ktorí ju tam zanechali. Na Rokforte nás už očakávali, každý dostal svoju komnatu, o ktorú sa musel starať. Na privítacom večierku sme boli rozdelení do 4 fakúlt- Bifľomor, Slizolin, Chrabromil, Bystrohlav , v ktorých sme spoločne súťažili, plnili úlohy a získavali body , aby sme získali Ohnivú čašu. Vybrali sme sa aj cez zázračný les do najbližšieho lyžiarskeho centra Tále, kde sme stretli rôzne živé tvory. Cenu si zaslúžili všetci zúčastnení, ktorí sa nebáli túto trasu zdolať. Ohnivú čašu nakoniec vyhral Bifľomor v hre Metlobal. Posledný deň nášho pobytu sme navštívili nástupište 9 a ¾ v Čiernohorskej železničke,kde sme si mohli vyskúšať niekdajšiu jazdu v starých vagónikoch. Ostatné fakulty boli taktiež ocenené a vyhodnotené na našom plese, ktorý sa uskutočnil večer pred našim odchodom. Každý dostal pekné ceny a diplom čarodejníka od samotného profesora Dumbledora. Domov sme sa vrátili plní zážitkov a radosti. Už sa nevieme dočkať ďalšej školy v prírode! Alohomora, Profesorky z Rokfortu
 

Please reload

Zápis prvákov v našej škole

April 7, 2020

Zápis prvákov v našej škole sa v zmysle Rozhodnutia ministra školstva z 26. 3. 2020 koná elektronicky bez prítomnosti detí a rodičov.

Vyplnenú elektron...

1/1
Please reload

Posledné príspevky

March 26, 2020

March 12, 2020

Please reload

  • White Instagram Icon

© Copyright 2016 by petrik1.

Kontaktujte nás

Tel: +421-2-52494093

Email: admin@zsjeleniaba.edu.sk

Adresa

Jelenia 16,

81105 Bratislava