Odporúčané príspevky

Exkurzia Hlavná stanica zo ŠKD

March 20, 2018

Bratislavskú hlavnú stanicu asi mnohí z nás dôverne poznajú. Žiaci 1. a 3. oddelenia ŠKD mali však možnosť spoznať stanicu aj z miest, na ktoré sa bežní cestujúci nedostanú. Spoločne sme preskúmali riadiace centrum ŽSR, odkiaľ výhybkári prehadzujú elektronicky výhybky vlakom a takisto tety hlásateľky spúšťajú nahrávky o odchodoch a príchodoch spojov. Ďalej sme sa odviezli z depa na 5. nástupište vlakom RegioJet. Železničiari z Regiojetu nás vzali na chvíľu do tunela za Hlavnou stanicou, kde zhasli všetky svetlá vo vlaku a potom nás pustili do kabínky rušňovodiča, kde sme mali možnosť vidieť cestu očami rušňovodiča. Takisto nám dovolili podať hlásenie pre cestujúcich cez vlakový rozhlas. Viac foto z akcie je v našej fotogalérii

Please reload

Zápis prvákov v našej škole

April 7, 2020

Zápis prvákov v našej škole sa v zmysle Rozhodnutia ministra školstva z 26. 3. 2020 koná elektronicky bez prítomnosti detí a rodičov.

Vyplnenú elektron...

1/1
Please reload

Posledné príspevky

March 26, 2020

March 12, 2020

Please reload

  • White Instagram Icon

© Copyright 2016 by petrik1.

Kontaktujte nás

Tel: +421-2-52494093

Email: admin@zsjeleniaba.edu.sk

Adresa

Jelenia 16,

81105 Bratislava