Odporúčané príspevky

Čítanie nás baví

November 21, 2017

 

Rovnomenné podujatie pre našich druhákov (II.B, II.C) a tretiakov (III.C) zorganizovali pani knihovníčky zo Staromestskej knižnice na Záhrebskej ulici. Podujatie bolo organizované prostredníctvom pútavej interpretácie knižky veľmi známej holandskej autorky detskej literatúry „Annie“ Schmidt  Špinuška v podaní Uja Mrkvičku. V príbehu vystupuje roztomilé, ale zato najšpinavšie dievčatko na svete, plné nápadov. Jeho najvernejším priateľom je psík Babroš. Knižka prináša veľmi pútavé príbehy o tom, čo všetko sa podarilo Špinuške vyviesť. Naši druháci pripojili k podujatiu aj zaujímavé ilustrácie, z ktorých pani knihovníčky urobili malú výstavku.  Pani knihovníčkam touto cestou veľmi pekne ďakujeme a radi sa zúčastníme aj ďalších podujatí v „našej“ malej útulnej knižnici. Viac fotiek z podujatia si nádete v našej fotogalérii
 

Please reload

Zápis prvákov v našej škole

April 7, 2020

Zápis prvákov v našej škole sa v zmysle Rozhodnutia ministra školstva z 26. 3. 2020 koná elektronicky bez prítomnosti detí a rodičov.

Vyplnenú elektron...

1/1
Please reload

Posledné príspevky

March 26, 2020

March 12, 2020

Please reload

  • White Instagram Icon

© Copyright 2016 by petrik1.

Kontaktujte nás

Tel: +421-2-52494093

Email: admin@zsjeleniaba.edu.sk

Adresa

Jelenia 16,

81105 Bratislava