Odporúčané príspevky

Svetový deň zdravej výživy

October 16, 2017

 

Dňa 16.10.2017 sme si trieda 3.A pripomenuli Svetový deň zdravej výživy. Celý deň sme sa venovali zdravej výžive spojenej  s ochutnávkou nových netradičných receptov, ktoré si žiaci priniesli. Žiaci sa oboznámili s najdôležitejšími zložkami potravy, s energetickou a biologickou hodnotou potravín. Ukázali sme si aj zdravú potravinovú pyramídu a nebezpečenstvo príjmu malého ale aj veľkého množstva potravy, hlavne nezdravých jedál. Upozornili sme  na prevenciu obezity, bulímie, anorexie. Každý si vyrobil „ Zdravý tanier“ a navrhol zdravý obed, večeru alebo iný pokrm počas dňa. Takisto sme sa venovali príkladom s Ovocníčkami alebo čítaniu a gramatike s Hruškou. Najväčšiu radosť mali žiaci z ochutnávky, pri ktorej mohli ponúknuť svojho spolužiaka, kamaráta nejakou zdravou dobrotou.
 

Please reload

Zápis prvákov v našej škole

April 7, 2020

Zápis prvákov v našej škole sa v zmysle Rozhodnutia ministra školstva z 26. 3. 2020 koná elektronicky bez prítomnosti detí a rodičov.

Vyplnenú elektron...

1/1
Please reload

Posledné príspevky

March 26, 2020

March 12, 2020

Please reload

  • White Instagram Icon

© Copyright 2016 by petrik1.

Kontaktujte nás

Tel: +421-2-52494093

Email: admin@zsjeleniaba.edu.sk

Adresa

Jelenia 16,

81105 Bratislava