Odporúčané príspevky

Do knižnice za pokusmi

November 16, 2016

V piatok 11.11.2016 sme sa boli presvedčiť v Staromestskej knižnici o tom, že veda nie je veda. Zaujímavé na tom bolo, že veci ktoré nás obklopujú, spĺňajú požiadavky na pokus s drahými materiálmi. S vlastnými rukami sme si vyrobili elektrické obvody a zahrali sme sa na vedcov na južnom póle, kde sme použili len materiály, ktoré nám zostali. Už by sme vedeli sa spojiť s okolitým svetom v prípade núdze. 
Ďakujeme autorovi (striebornému víťazovi v Kanade Petrovi M.) za jeho jednoduché a logické prevedenie prednášky, pracovníčkam knižnice za priestory a trpezlivosť s nami a našim triednym učiteľkám za ochotu  a snahu rozšíriť naše vedomosti a vzbudiť v nás záujem o túto oblasť. Tešíme sa na nové prednášky a huráááá na nové pokusy. Ďalšie fotky z akcie nájdete v našej fotogalérii
 Žiaci 3.A a 3.B triedy .  

 


 

Please reload

Zápis prvákov v našej škole

April 7, 2020

Zápis prvákov v našej škole sa v zmysle Rozhodnutia ministra školstva z 26. 3. 2020 koná elektronicky bez prítomnosti detí a rodičov.

Vyplnenú elektron...

1/1
Please reload

Posledné príspevky

March 26, 2020

March 12, 2020

Please reload

  • White Instagram Icon

© Copyright 2016 by petrik1.

Kontaktujte nás

Tel: +421-2-52494093

Email: admin@zsjeleniaba.edu.sk

Adresa

Jelenia 16,

81105 Bratislava